„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" już od 4 marca

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

 fot. Ivan Prinus 

 

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" już od 4 marca z pięcioma premierami tygodniowo

 

Tej wiosny Czwórka spełni marzenia fanów hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", którzy od dawna domagali się emisji swojej ulubionej produkcji także w piątkowe wieczory: od 4 marca premierowe odcinki „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego" będzie można oglądać pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

fot. Małorzata Stasiewicz

 

W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu.

Akcja pierwszego odcinka rozpocznie się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dojdzie do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajdzie się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybiorą jeszcze bardziej gwałtowny obrót.

Oprócz sytuacji na komendzie i pasjonujących dochodzeń widzowie śledzić będą dalsze prywatne losy głównych bohaterów. Dramatyczne zdarzenia, zmagania z trudnymi wyzwaniami i codzienne kłopoty, przeplatać się będą ze wzruszającymi i radosnymi chwilami, a także komicznymi perypetiami postaci.

Wiosną do obsady serialu – w której w minionym sezonie podziwialiśmy m.in. Marka Włodarczyka, Kamilę Ścibiorek, Gabrielę Oberbek, Magdalenę Margulewicz, Annę Prus, Polę Dębkowską, Annę Antoniewicz, Michała Mrozka, Pawła Izdebskiego, Tomasza Radawca, Magdalenę Szczerbowską, Tomasza Sobczaka, Przemysława Kapsę i Andrzeja Popiela – dołączą nowe twarze. Pierwszą z nich będzie Karolina Głąb („Galeria", „Barwy szczęścia", „Ojciec Mateusz") w roli Izabeli Rosy, policjantki, do której dotrze Kubis, poszukując pewnych cennych informacji.
Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa

Powrót