Nowy serwis "Kultura" w Wydarzeniach 24

Nowy serwis

Widzowie Wydarzeń 24 będą mogli zapoznać się z najnowszymi newsami filmowymi, telewizyjnymi, teatralnymi i muzycznymi a to za sprawą magazynu „Kultura". Informacje ze świata showbiznesu, plotki z najpoczytniejszych portali i magazynów lifestylowych, recenzje z premier filmowych i telewizyjnych, relacje z czerwonych dywanów prezentować będą dziennikarze Wydarzeń 24 oraz Polsat News – Agnieszka Baran i Przemysław Kowalski.

„Kultura" będzie się pojawiać kilka razy w każdą sobotę i niedzielę począwszy od 10:40 w formie serwisów. Będą to wejścia na żywo oraz materiały „setkowe". Program będzie realizowany w rzeczywistości wirtualnej i urozmaicą go także publikacje i komentarze z social mediów.


- Zarówno Agnieszka Baran, jak i Przemysław Kowalski przygotowywali dotychczas materiały z wydarzeń kulturalnych dla Polsat News. Oboje świetnie się w tym odnajdują, są na bieżąco z najnowszymi trendami showbiznesowymi i kulturalnymi, dlatego gdy zaczęliśmy planować serwis kulturalny, byli oczywistymi kandydatami do prowadzenia programu – mówi Piotr Witwicki, dyr. Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. – Formuła „Kultury" jest podobna do tej, którą prezentujemy serwisy newsowe w Wydarzeniach 24, czyli nowocześnie, krótko, ale wyczerpująco – dodaje.

Wydarzenia 24 – to istniejący niemal od trzech lat kanał informacyjny a od stycznia 2024 dostępny w ogólnopolskiej naziemnej telewizji cyfrowej. W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

 

Powrót