Potworne soboty w AMC

Potworne soboty w AMC

Soboty w AMC opanowały potwory z piekła rodem - od genetycznie zmodyfikowanych dinozaurów po siejące spustoszenie pająki i mięsożerne robaki. Walczyć będą z nimi tak armie, jak i nieprzygotowani cywile. Do zobaczenia takie filmy jak "Reptisaurus", "Lavalantula", "Atlantic Rim 2" czy "Góra śmierci". Oglądaj po dwa filmy w każdą czerwcową sobotę od 22:00.

  


Film dokumentalny
Premiera: 26 czerwca 22:00
Opowieść o podróży pięciu studentów z Krakowa, którzy w roku 1979 postanowili przepłynąć kajakami najgłębszy kanion na Ziemi - Colca w Peru. Podczas wyprawy Canoandes79 mieli do dyspozycji jedynie sześciokołową wojskową ciężarówkę, sprzęt domowej roboty i niewielkie umiejętności kajakarskie. Osiągnęli jednak swój cel, aby później znaleźć się na celowniku komunistycznych władz. Obsypany nagrodami na festiwalach filmów dokumentalnych "Godspeed, Los Polacos!" opowiada o dwuletniej wyprawie studentów i ich dalszych losach, gdy wykorzystali nowo zdobytą sławę, by walczyć o demokrację nie tylko w Polsce, ale i innych krajach Bloku Wschodniego.


ZATAŃCZ ZE MNĄ
Komedia romantyczna
Premiera: sobota, 18 czerwca 21:00
W kryzysie wieku średniego John zapisuje się na lekcje tańca. Nie ma do tego talentu, jednak Paula, nauczycielka, jest nie tylko urocza, ale i cierpliwa. John skrywa nowe hobby przed rodziną, więc wkrótce pojawiają się pierwsze niesnaski. Jak znajomość z Paulą wpłynie na małżeństwo mężczyzny?


PIERWSI NA MIEJSCU ZBRODNI
Seria kryminalna produkcji własnej
Premiera: 5 czerwca 22:00
Emisja: niedziele 22:00
Seria true crime ukazuje cały proces śledczy od momentu odkrycia zbrodni aż do chwili, gdy sprawcy trafiają za kratki. Program przedstawia przebieg prawdziwych dochodzeń w sprawach o morderstwo, odkrywając ich zawiłości i pomysłowe metody stosowane w celu schwytania zabójcy.
Każdy odcinek rozpoczyna się od odnalezienia ciała i przedstawienia miejsca zbrodni. Dzięki rekonstrukcjom miejsca zbrodni i relacjom z pierwszej ręki, widzowie mają okazję obserwować śledztwa oczami specjalistów - od detektywów, techników kryminalistyki i lekarzy sądowych po ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, entomologów i prokuratorów. Ich praca to walka z czasem: trzeba zdążyć zidentyfikować i przebadać zwłoki, znaleźć i zachować kluczowe dowody, a w końcu ująć zabójcę i doprowadzić do jego skazania.


NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM
Serial animowany
Premiera: 1 czerwca 9:40
Emisja: poniedziałek - piątek 9:40, 16:50 i 19:20,
soboty i niedziele maraton od 7:00
"Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" to wzruszający serial animowany dla całej rodziny. Jest adaptacją bestsellerowej książeczki dla dzieci autorstwa Sama McBratneya, opowiadającej o wyjątkowej relacji ojca z synem. Śledzimy losy i perypetie Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca, którym towarzyszą: kochająca zabawę Mała Polna Myszka, psotna Mała Szara Wiewiórka i podstępny Mały Czerwony Lisek, a także Mała Biała Sowa ze swoimi tajemniczymi opowieściami. Przyjaciele wspólnie przemierzają łąki, lasy
i strumienie, bawiąc się, śmiejąc i odkrywając cuda, jakie kryje w sobie świat. Dzięki przygodom Zająców widzowie będą mogli poznać moc, jaką mają miłość i przyjaźń,
a także dowiedzą się wielu prawd o świecie natury.

Powrót